CNC-99-18-0.5
CNC TechCNC Tech
CNC-99-18-0.5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CNC Tech
Περιγραφή προϊόντος POWER CORD WITH FORK TERM 500MM
Φύλλα δεδομένων: CNC-99-18-0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CNC-99-18-0.5
Αριθμός εξαρτήματος CNC-99-18-0.5 Κατασκευαστής CNC Tech
Περιγραφή POWER CORD WITH FORK TERM 500MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35515 pcs Φύλλο δεδομένων CNC-99-18-0.5.pdf
Αξιολόγηση τάσης Canada, United States Τάση 18 AWG
Χρήση - Στυλ Male Pins (Blades) to Leads
θωράκιση 1.64' (500.0mm) Σειρά -
Pitch - Σύνδεσμος 300V Θερμοκρασία λειτουργίας 60°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CNC-99-18-0.5 Μήκος - εκτεθειμένα άκρα 3
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 1.64' (500.0mm) Power Cord Black NEMA 5-15P To Terminals, Forked SJT