8121J81CGE62
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Φύλλα δεδομένων: 8121J81CGE62.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8121J81CGE62
Αριθμός εξαρτήματος 8121J81CGE62 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11160 pcs Φύλλο δεδομένων 8121J81CGE62.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Τύπος Standard Στυλ λήξης PC Pin
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά 8020
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 15.24mm x 12.70mm Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 75°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Green