8121J81CGE22
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Φύλλα δεδομένων: 8121J81CGE22.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8121J81CGE22
Αριθμός εξαρτήματος 8121J81CGE22 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7548 pcs Φύλλο δεδομένων 8121J81CGE22.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Τύπος Standard Στυλ λήξης PC Pin
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά 8020
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 15.24mm x 12.70mm Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 75°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Tactile Feedback
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black
Κύκλωμα SPDT ενεργοποιητής Τύπος Square, Button
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8121J81Z3GE62
8121J81Z3GE62
Σε απόθεμα: 6046 pcs
Κατεβάστε: 8121J81Z3GE62.pdf
RFQ
81213F
81213F
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: RAT OFF FLX HDL CUSH GRP 3/8DR
Σε απόθεμα: 1307 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
8121J81CGE52
8121J81CGE52
Κατεβάστε: 8121J81CGE52.pdf
81214F
81214F
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: RAT OFF FLX HDL FP 3/8DR
Κατεβάστε:
81216F
81216F