8121J81CGE52
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Φύλλα δεδομένων: 8121J81CGE52.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8121J81CGE52
Αριθμός εξαρτήματος 8121J81CGE52 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10096 pcs Φύλλο δεδομένων 8121J81CGE52.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Τύπος Standard Στυλ λήξης PC Pin
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά 8020
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 15.24mm x 12.70mm Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 75°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Yellow
Κύκλωμα SPDT ενεργοποιητής Τύπος Square, Button
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
81215P
81215P
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: RAT FLX TD 3/8" 120XP FP
Σε απόθεμα: 1554 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
81216F
81216F