SPJ-7E900
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SPJ-7E900
Περιγραφή προϊόντος FUSE 900A 1KV RADIAL BEND
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPJ-7E900
Αριθμός εξαρτήματος SPJ-7E900 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 900A 1KV RADIAL BEND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5518 pcs Φύλλο δεδομένων
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm) Σειρά Semitron™ SPJ