SPJ-7E450
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SPJ-7E450
Περιγραφή προϊόντος FUSE 450V 1KV RADIAL BEND
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPJ-7E450
Αριθμός εξαρτήματος SPJ-7E450 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 450V 1KV RADIAL BEND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5669 pcs Φύλλο δεδομένων
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm) Σειρά Semitron™ SPJ