SPJ-7E800
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SPJ-7E800
Περιγραφή προϊόντος FUSE 800A 1KV RADIAL BEND
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPJ-7E800
Αριθμός εξαρτήματος SPJ-7E800 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 800A 1KV RADIAL BEND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4267 pcs Φύλλο δεδομένων
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm) Σειρά Semitron™ SPJ
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial Bend Cylinder
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Fuse Τύπος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SPJ-7E1000
SPJ-7E1000
Περιγραφή: FUSE 1KA 1KV RADIAL BEND
Σε απόθεμα: 4624 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
SPJ-7E800GE
SPJ-7E800GE