R25400-1STRM
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOK CART 250V 400A CHASSIS
Φύλλα δεδομένων: R25400-1STRM.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 141 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 141 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R25400-1STRM
Αριθμός εξαρτήματος R25400-1STRM Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BLOK CART 250V 400A CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 141 pcs Φύλλο δεδομένων R25400-1STRM.pdf
Τάση 250V Στυλ λήξης Screw Terminal
Σειρά R250 Προσανατολισμός -
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος ασφάλισης Block
Fuse Τύπος Cartridge Fuse Μέγεθος 2.06" Dia x 8.63" L (52.3mm x 219.1mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class R Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 400A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 400A Επικοινωνία Υλικό -
Σχετικά προϊόντα
R25400-3CR
R25400-3CR