R25200-1STR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOK CART 250V 200A CHASSIS
Φύλλα δεδομένων: R25200-1STR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R25200-1STR
Αριθμός εξαρτήματος R25200-1STR Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BLOK CART 250V 200A CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5572 pcs Φύλλο δεδομένων R25200-1STR.pdf
Τάση 250V Στυλ λήξης Screw Terminal
Σειρά R250 Προσανατολισμός -
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τύπος ασφάλισης Block Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 1.56" Dia x 7.13" L (39.6mm x 181mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class R
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 200A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 200A
Επικοινωνία Υλικό - Επικοινωνία Finish -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
R25200-1STRM
R25200-1STRM