R25200-1STRM
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOK CART 250V 200A CHASSIS
Φύλλα δεδομένων: R25200-1STRM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R25200-1STRM
Αριθμός εξαρτήματος R25200-1STRM Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BLOK CART 250V 200A CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4116 pcs Φύλλο δεδομένων R25200-1STRM.pdf
Τάση 250V Στυλ λήξης Screw Terminal
Σειρά R250 Προσανατολισμός -
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τύπος ασφάλισης Block Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 1.56" Dia x 7.13" L (39.6mm x 181mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class R
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 200A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 200A
Σχετικά προϊόντα
R25200-3CR
R25200-3CR
Σε απόθεμα: 202 pcs
Κατεβάστε: R25200-3CR.pdf
RFQ
R25140
R25140
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: RECTIFIER
Σε απόθεμα: 4652 pcs
Κατεβάστε: R25140.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: RECTIFIER
Σε απόθεμα: 4808 pcs
Κατεβάστε: R2520.pdf
Σε απόθεμα: 619 pcs
Κατεβάστε: R25200-1CR.pdf
R25400-1STRM
R25400-1STRM
Περιγραφή: FUSE BLOK CART 250V 400A CHASSIS
Σε απόθεμα: 141 pcs
Κατεβάστε: R25400-1STRM.pdf
Σε απόθεμα: 71 pcs
R25200-1STR
R25200-1STR
Κατεβάστε: R25200-1STR.pdf
Σε απόθεμα: 188 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών