PTS18128V200
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PTS18128V200 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 8V 2A 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.PTS18128V200.pdf2.PTS18128V200.pdf3.PTS18128V200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PTS18128V200
Αριθμός εξαρτήματος PTS18128V200 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή PTC RESET FUSE 8V 2A 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 416520 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PTS18128V200.pdf2.PTS18128V200.pdf3.PTS18128V200.pdf
Τάσης - Max 8V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 2s Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Σειρά PolyTron™, PTS1812
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 60 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 20 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric), Concave Αλλα ονόματα 283-3164-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 8V 2A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 3.5A Τρέχουσες - Max 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 2A εγκρίσεις cURus, TUV
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PTS184
PTS184
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: FENCE MOUNT BRACKET FOR 18"H
Κατεβάστε:
RFQ
PTS18126V260
PTS18126V260
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 6V 2.6A 1812