PTS18128V160
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PTS18128V160 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 8V 1.6A 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.PTS18128V160.pdf2.PTS18128V160.pdf3.PTS18128V160.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PTS18128V160
Αριθμός εξαρτήματος PTS18128V160 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή PTC RESET FUSE 8V 1.6A 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 376552 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PTS18128V160.pdf2.PTS18128V160.pdf3.PTS18128V160.pdf
Τάσης - Max 8V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 1s Πάχος (Max) 0.027" (0.68mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Σειρά PolyTron™, PTS1812
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 100 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 30 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric), Concave Αλλα ονόματα 283-3163-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 8V 1.6A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 3.2A Τρέχουσες - Max 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.6A εγκρίσεις cURus, TUV
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PTS181260V014
PTS181260V014
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 60V 140MA 1812
Σε απόθεμα: 542752 pcs
Κατεβάστε: PTS181260V014.pdf
RFQ
PTS183
PTS183
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: FENCE MOUNT BRACKET FOR 12"H
Κατεβάστε:
RFQ
PTS18128V110
PTS18128V110
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1812
Κατεβάστε: PTS18128V110.pdf
PTS186
PTS186
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: TRF SGN,24X24,RA-AL, STOP
Κατεβάστε:
PTS18128V200
PTS18128V200
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 8V 2A 1812
Κατεβάστε: PTS18128V200.pdf
PTS185
PTS185
Περιγραφή: FENCE MOUNT BRACKET FOR 24"H
PTS18128V150
PTS18128V150
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 8V 1.5A 1812