PTS18128V110
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PTS18128V110 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.PTS18128V110.pdf2.PTS18128V110.pdf3.PTS18128V110.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PTS18128V110
Αριθμός εξαρτήματος PTS18128V110 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 328445 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PTS18128V110.pdf2.PTS18128V110.pdf3.PTS18128V110.pdf
Τάσης - Max 8V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 300ms Πάχος (Max) 0.027" (0.68mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Σειρά PolyTron™, PTS1812
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 210 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 40 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric), Concave Αλλα ονόματα 283-3154-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 8V 1.1A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 2.2A Τρέχουσες - Max 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.1A εγκρίσεις cURus, TUV
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PTS18128V200
PTS18128V200
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 8V 2A 1812
Σε απόθεμα: 416520 pcs
Κατεβάστε: PTS18128V200.pdf
RFQ
PTS18126V125
PTS18126V125
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812