NSD32M36
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
NSD32M36 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NSD32M36
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 36A 415VAC CYLINDR
Φύλλα δεδομένων: NSD32M36.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NSD32M36
Αριθμός εξαρτήματος NSD32M36 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 36A 415VAC CYLINDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3283 pcs Φύλλο δεδομένων NSD32M36.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 415V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.689" Dia x 1.362" L (17.50mm x 34.60mm)
Σειρά NSD Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Alternating)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 36A
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 80kA
εγκρίσεις - εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NSD20M36
NSD20M36
Σε απόθεμα: 4109 pcs
Κατεβάστε: NSD20M36.pdf
RFQ
NSD20
NSD20
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 20A 550VAC CYLINDR
Σε απόθεμα: 7289 pcs
Κατεβάστε: NSD20.pdf
RFQ
NSD32M50
NSD32M50
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 50A 415VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NSD32M50.pdf
NSD25
NSD25
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 25A 550VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NSD25.pdf
NSD6
NSD6
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 6A 550VAC CYLINDR