NSD20M32
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
NSD20M32 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NSD20M32
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 32A 415VAC CYLINDR
Φύλλα δεδομένων: NSD20M32.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NSD20M32
Αριθμός εξαρτήματος NSD20M32 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 32A 415VAC CYLINDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5928 pcs Φύλλο δεδομένων NSD20M32.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 415V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.689" Dia x 1.362" L (17.50mm x 34.60mm)
Σειρά NSD Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Alternating)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 770
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 32A Τάξη -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 80kA εγκρίσεις -
εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NSD32M36
NSD32M36
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 36A 415VAC CYLINDR
Σε απόθεμα: 3283 pcs
Κατεβάστε: NSD32M36.pdf
RFQ
NSD188
NSD188
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: DIODE SILICON CTRL
Σε απόθεμα: 5486 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
NSD2
NSD2
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 2A 550VAC CYLINDR