NSD20M25
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
NSD20M25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NSD20M25
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 25A 415VAC CYLINDR
Φύλλα δεδομένων: NSD20M25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NSD20M25
Αριθμός εξαρτήματος NSD20M25 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 25A 415VAC CYLINDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5742 pcs Φύλλο δεδομένων NSD20M25.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 415V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.689" Dia x 1.362" L (17.50mm x 34.60mm)
Σειρά NSD Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Alternating)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 570
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 25A Τάξη -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 80kA εγκρίσεις -
εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NSD2
NSD2
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 2A 550VAC CYLINDR
Σε απόθεμα: 8552 pcs
Κατεβάστε: NSD2.pdf
RFQ
NSD20M36
NSD20M36
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 36A 415VAC CYLINDR
Σε απόθεμα: 4109 pcs
Κατεβάστε: NSD20M36.pdf
RFQ
NSD32
NSD32
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NSD32.pdf
NSD25
NSD25
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 25A 550VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NSD25.pdf
NSD16F3T5G
NSD16F3T5G
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 75V 200MA SOT1123
Κατεβάστε: NSD16F3T5G.pdf
NSD167
NSD167
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: DIODE SILICON CTRL
Κατεβάστε:
NSD188
NSD188
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: DIODE SILICON CTRL
Κατεβάστε:
NSD32M36
NSD32M36
Κατεβάστε: NSD32M36.pdf
NSD20M32
NSD20M32
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 32A 415VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NSD20M32.pdf
NSD20
NSD20
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 20A 550VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NSD20.pdf
NSD16
NSD16
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 16A 550VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NSD16.pdf
NSD32M40
NSD32M40
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 40A 415VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NSD32M40.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών