BSPM1385TNR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN
Φύλλα δεδομένων: BSPM1385TNR.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 782 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 782 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BSPM1385TNR
Αριθμός εξαρτήματος BSPM1385TNR Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 782 pcs Φύλλο δεδομένων BSPM1385TNR.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 230V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module, Plug-In Terminal Block
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 500V Μέγιστη AC Volts 385V
Ενέργεια - Λεπτομερής περιγραφή 230V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block