BSPM1440TNR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN
Φύλλα δεδομένων: BSPM1440TNR.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 742 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BSPM1440TNR
Αριθμός εξαρτήματος BSPM1440TNR Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 742 pcs Φύλλο δεδομένων BSPM1440TNR.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 400V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module, Plug-In Terminal Block
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 585V Μέγιστη AC Volts 440V
Ενέργεια - Λεπτομερής περιγραφή 400V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block