BSPM1275TNR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN
Φύλλα δεδομένων: BSPM1275TNR.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 732 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 732 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BSPM1275TNR
Αριθμός εξαρτήματος BSPM1275TNR Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 732 pcs Φύλλο δεδομένων BSPM1275TNR.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 230V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module, Plug-In Terminal Block
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 350V Μέγιστη AC Volts 275V
Ενέργεια - Λεπτομερής περιγραφή 230V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block