315NHG03B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 315NHG03B
Περιγραφή προϊόντος FUSE SQUARE 315A 500VAC/250VDC
Φύλλα δεδομένων: 315NHG03B.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 721 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 721 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 315NHG03B
Αριθμός εξαρτήματος 315NHG03B Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE SQUARE 315A 500VAC/250VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 721 pcs Φύλλο δεδομένων 315NHG03B.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.953" L x 2.362" W x 2.480" H (75.00mm x 60.00mm x 63.00mm) Σειρά -
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Rectangular, Blade Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 361700 Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Square
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 315A