315NHG2BI
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 315NHG2BI
Περιγραφή προϊόντος FUSE SQUARE 315A 500VAC RECT
Φύλλα δεδομένων: 315NHG2BI.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 888 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 888 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 315NHG2BI
Αριθμός εξαρτήματος 315NHG2BI Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE SQUARE 315A 500VAC RECT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 888 pcs Φύλλο δεδομένων 315NHG2BI.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 500V Μέγεθος / Διαστάσεις 2.953" L x 2.087" W x 2.480" H (75.00mm x 53.00mm x 63.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Rectangular, Blade
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 361700
Fuse Τύπος Square Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 315A Τάξη NH