315NH2G-B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 315NH2G-B
Περιγραφή προϊόντος FUSE 315A 500V AC SIZE 2 NH
Φύλλα δεδομένων: 315NH2G-B.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 262 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 262 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 315NH2G-B
Αριθμός εξαρτήματος 315NH2G-B Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 315A 500V AC SIZE 2 NH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 262 pcs Φύλλο δεδομένων 315NH2G-B.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 500V Μέγεθος / Διαστάσεις 2.953" L x 2.008" W x 2.480" H (75.00mm x 51.00mm x 63.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Rectangular, Blade
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 320000
Fuse Τύπος Square Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 315A Τάξη NH