100NH2G-690
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE SQUARE 100A 690VAC RECT
Φύλλα δεδομένων: 100NH2G-690.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 100NH2G-690
Αριθμός εξαρτήματος 100NH2G-690 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE SQUARE 100A 690VAC RECT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4403 pcs Φύλλο δεδομένων 100NH2G-690.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 690V Μέγεθος / Διαστάσεις 2.677" L x 2.008" W x 2.480" H (68.00mm x 51.00mm x 63.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Rectangular, Blade
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 26800
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Square
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 100A