100NH1G-B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 100NH1G-B
Περιγραφή προϊόντος FUSE SQUARE 100A 500VAC RECT
Φύλλα δεδομένων: 100NH1G-B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 100NH1G-B
Αριθμός εξαρτήματος 100NH1G-B Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE SQUARE 100A 500VAC RECT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4792 pcs Φύλλο δεδομένων 100NH1G-B.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 500V Μέγεθος / Διαστάσεις 2.953" L x 2.047" W x 2.165" H (75.00mm x 52.00mm x 55.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Rectangular, Blade
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Fuse Τύπος Square Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 100A Τάξη NH