100NHG000B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE SQUARE 100A 500VAC/250VDC
Φύλλα δεδομένων: 100NHG000B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 100NHG000B
Αριθμός εξαρτήματος 100NHG000B Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE SQUARE 100A 500VAC/250VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2973 pcs Φύλλο δεδομένων 100NHG000B.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.126" L x 0.827" W x 1.693" H (54.00mm x 21.00mm x 43.00mm) Σειρά -
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Rectangular, Blade Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 18100 Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Square
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 100A
Τάξη NH Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 120kA
εγκρίσεις VDE εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
100NH2GL
100NH2GL
Κατασκευαστές: Altech Corporation
Περιγραφή: FUSENH2GL 100A500V
Σε απόθεμα: 4665 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
100NHG000BI-400
100NHG000BI-400
Περιγραφή: FUSE SQUARE 100A 400VAC RECT