PM20-1R2K
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM20-1R2K
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.2UH 390MA 750 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PM20-1R2K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM20-1R2K
Αριθμός εξαρτήματος PM20-1R2K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 390MA 750 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4327 pcs Φύλλο δεδομένων PM20-1R2K.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM20
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 28 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα PM201R2K Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 1.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.087" (2.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Unshielded Molded Inductor 390mA 750 mOhm Max 1210 (3225 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 750 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 390mA Τρέχουσες - Κορεσμός -