PM20-150K
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM20-150K
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 130MA 3.2 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM20-150K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM20-150K
Αριθμός εξαρτήματος PM20-150K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 15UH 130MA 3.2 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6021 pcs Φύλλο δεδομένων PM20-150K.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM20
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 2.52MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα PM20150K Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.087" (2.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 30MHz
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Unshielded Molded Inductor 130mA 3.2 Ohm Max 1210 (3225 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 3.2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 130mA Τρέχουσες - Κορεσμός -