PM20-221K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM20-221K
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220UH 50MA 21 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM20-221K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM20-221K
Αριθμός εξαρτήματος PM20-221K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 220UH 50MA 21 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5887 pcs Φύλλο δεδομένων PM20-221K.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM20
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 796kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα PM20221K Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 220µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.087" (2.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 7MHz
Λεπτομερής περιγραφή 220µH Unshielded Molded Inductor 50mA 21 Ohm Max 1210 (3225 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 21 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 50mA Τρέχουσες - Κορεσμός -