CV201210-3R9K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CV201210-3R9K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.9UH 30MA 900 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.CV201210-3R9K.pdf2.CV201210-3R9K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CV201210-3R9K
Αριθμός εξαρτήματος CV201210-3R9K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 30MA 900 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2320297 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CV201210-3R9K.pdf2.CV201210-3R9K.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CV201210
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 45 @ 10MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10MHz Επαγωγή 3.9µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 38MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.9µH Shielded Multilayer Inductor 30mA 900 mOhm Max 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 900 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 30mA Τρέχουσες - Κορεσμός -