CV201210-82NK
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CV201210-82NK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 82NH 300MA 200 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.CV201210-82NK.pdf2.CV201210-82NK.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CV201210-82NK
Αριθμός εξαρτήματος CV201210-82NK Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 82NH 300MA 200 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2402261 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CV201210-82NK.pdf2.CV201210-82NK.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CV201210
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 15 @ 50MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz Επαγωγή 82nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.041" (1.05mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 255MHz
Λεπτομερής περιγραφή 82nH Shielded Multilayer Inductor 300mA 200 mOhm Max 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 200 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA Τρέχουσες - Κορεσμός -