CV201210-220K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CV201210-220K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 22UH 5MA 1.1 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.CV201210-220K.pdf2.CV201210-220K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CV201210-220K
Αριθμός εξαρτήματος CV201210-220K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 22UH 5MA 1.1 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2815894 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CV201210-220K.pdf2.CV201210-220K.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CV201210
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 1MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα CV201210-220K-ND
CV201210-220KTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 22µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 16MHz Λεπτομερής περιγραφή 22µH Shielded Multilayer Inductor 5mA 1.1 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 1.1 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 5mA