CV201210-1R5K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CV201210-1R5K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 50MA 500 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.CV201210-1R5K.pdf2.CV201210-1R5K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CV201210-1R5K
Αριθμός εξαρτήματος CV201210-1R5K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 50MA 500 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1855881 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CV201210-1R5K.pdf2.CV201210-1R5K.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CV201210
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 45 @ 10MHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα CV201210-1R5KCT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10MHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 60MHz Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Shielded Multilayer Inductor 50mA 500 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 500 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 50mA