CMF-SD25-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CMF-SD25-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 230V 130MA 4SMD
Φύλλα δεδομένων: CMF-SD25-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CMF-SD25-2
Αριθμός εξαρτήματος CMF-SD25-2 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή PTC RESET FUSE 230V 130MA 4SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52770 pcs Φύλλο δεδομένων CMF-SD25-2.pdf
Τάσης - Max 230V (600V Int) Τύπος Ceramic
Ώρα να Ταξιδιού 300ms Πάχος (Max) 0.425" (10.80mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.402" L x 0.354" W (10.20mm x 9.00mm) Σειρά CMF-SD
Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 25 Ohms Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD Cube
Αλλα ονόματα CMF-SD25-2CT Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 230V (600V Int) 130mA Ih Surface Mount 4-SMD Cube
Τρέχουσες - Trip (It) 260mA Τρέχουσες - Max 2.8A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 130mA εγκρίσεις -