CMF-SD35-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CMF-SD35-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 230V 100MA 4SMD
Φύλλα δεδομένων: CMF-SD35-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CMF-SD35-2
Αριθμός εξαρτήματος CMF-SD35-2 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή PTC RESET FUSE 230V 100MA 4SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4096 pcs Φύλλο δεδομένων CMF-SD35-2.pdf
Τάσης - Max 230V (600V Int) Τύπος Ceramic
Ώρα να Ταξιδιού 200ms Πάχος (Max) 0.425" (10.80mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.402" L x 0.354" W (10.20mm x 9.00mm) Σειρά CMF-SD
Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 35 Ohms Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD Cube
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 230V (600V Int) 100mA Ih Surface Mount 4-SMD Cube Τρέχουσες - Trip (It) 200mA
Τρέχουσες - Max 3A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 100mA