CMF-SD10-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE
Φύλλα δεδομένων: CMF-SD10-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CMF-SD10-2
Αριθμός εξαρτήματος CMF-SD10-2 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5776 pcs Φύλλο δεδομένων CMF-SD10-2.pdf
Τάσης - Max 220V (600V Int) Τύπος Ceramic
Ώρα να Ταξιδιού 4.5s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.402" L x 0.354" W (10.20mm x 9.00mm) Σειρά CMF-SD
Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 10 Ohms Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD Cube Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.099" (2.51mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.425" (10.80mm) Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 220V (600V Int) 150mA Ih Surface Mount 4-SMD Cube
Τρέχουσες - Trip (It) 360mA Τρέχουσες - Max 1A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 150mA εγκρίσεις -