ATPH18650250SET
Bopla EnclosuresBopla Enclosures
ATPH18650250SET Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bopla Enclosures
Περιγραφή προϊόντος BOX ALUM GRAY/NAT 9.84"LX7.24"W
Φύλλα δεδομένων: ATPH18650250SET.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ATPH18650250SET Κατασκευαστής Bopla Enclosures
Περιγραφή BOX ALUM GRAY/NAT 9.84"LX7.24"W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1828 pcs Φύλλο δεδομένων ATPH18650250SET.pdf
Βάρος - Πάχος 0.078" (1.98mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 9.843" L x 7.236" W (250.00mm x 183.80mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά Alu-Topline Ακροαματικότητα IP40
Αλλα ονόματα 902-1099 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Metal, Aluminum with Plastic, ABS Lids
Ύψος 2.685" (68.20mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Box Metal, Aluminum with Plastic, ABS Lids Gray, Natural Split Sides and End Panel(s) 9.843" L x 7.236" W (250.00mm x 183.80mm) X 2.685" (68.20mm) Σχέδιο Split Sides and End Panel(s)
Είδος δοχείου Box Χρώμα Gray, Natural
Περιοχή (L x Π) 71.1 in² (459 cm²)