ATPH18650200SET
Bopla EnclosuresBopla Enclosures
ATPH18650200SET Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bopla Enclosures
Περιγραφή προϊόντος BOX ALUM GRAY/NAT 7.87"LX7.24"W
Φύλλα δεδομένων: ATPH18650200SET.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ATPH18650200SET Κατασκευαστής Bopla Enclosures
Περιγραφή BOX ALUM GRAY/NAT 7.87"LX7.24"W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1614 pcs Φύλλο δεδομένων ATPH18650200SET.pdf
Βάρος - Πάχος 0.078" (1.98mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.874" L x 7.236" W (200.00mm x 183.80mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά Alu-Topline Ακροαματικότητα IP40
Αλλα ονόματα 902-1098 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Metal, Aluminum with Plastic, ABS Lids
Ύψος 2.685" (68.20mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Box Metal, Aluminum with Plastic, ABS Lids Gray, Natural Split Sides and End Panel(s) 7.874" L x 7.236" W (200.00mm x 183.80mm) X 2.685" (68.20mm) Σχέδιο Split Sides and End Panel(s)
Είδος δοχείου Box Χρώμα Gray, Natural
Περιοχή (L x Π) 57.0 in² (368 cm²)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ATPANCOORDINATOR-EK
ATPANCOORDINATOR-EK
Κατασκευαστές: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή: EVK FOR G3 PAN COORDINATOR
Σε απόθεμα: 192 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
ATPH18500150SET
ATPH18500150SET
Περιγραφή: BOX ALUM GRAY/NAT 5.91"LX7.24"W