ATPH18500150SET
Bopla EnclosuresBopla Enclosures
ATPH18500150SET Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bopla Enclosures
Περιγραφή προϊόντος BOX ALUM GRAY/NAT 5.91"LX7.24"W
Φύλλα δεδομένων: ATPH18500150SET.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ATPH18500150SET Κατασκευαστής Bopla Enclosures
Περιγραφή BOX ALUM GRAY/NAT 5.91"LX7.24"W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2433 pcs Φύλλο δεδομένων ATPH18500150SET.pdf
Βάρος - Πάχος 0.078" (1.98mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.906" L x 7.236" W (150.00mm x 183.80mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά Alu-Topline Ακροαματικότητα IP40
Αλλα ονόματα 902-1096 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Metal, Aluminum with Plastic, ABS Lids
Ύψος 2.094" (53.20mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Box Metal, Aluminum with Plastic, ABS Lids Gray, Natural Split Sides and End Panel(s) 5.906" L x 7.236" W (150.00mm x 183.80mm) X 2.094" (53.20mm) Σχέδιο Split Sides and End Panel(s)
Είδος δοχείου Box Χρώμα Gray, Natural
Περιοχή (L x Π) 42.6 in² (275 cm²)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ATPH18650200SET
ATPH18650200SET
Περιγραφή: BOX ALUM GRAY/NAT 7.87"LX7.24"W