MPR5GDW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
MPR5GDW12.0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bivar, Inc.
Περιγραφή προϊόντος LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Φύλλα δεδομένων: MPR5GDW12.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPR5GDW12.0
Αριθμός εξαρτήματος MPR5GDW12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57705 pcs Φύλλο δεδομένων MPR5GDW12.0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 568nm Τάση 2.1V
Οπτική γωνία 40° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 12" (304.80mm) Σειρά MPR5
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.32" (8.13mm) Αλλα ονόματα 492-1572
MPR5GDW120
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 25mcd
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Διαφάνεια φακού Diffused
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) φακός χρώμα Green
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα λάμπας Green
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Green Diffused 40° 2.1V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm) Ρεύμα 30mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MPR5GD
MPR5GD
Κατασκευαστές: Bivar, Inc.
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 568NM 25MCD GRN
Σε απόθεμα: 56935 pcs
Κατεβάστε: MPR5GD.pdf
RFQ
MPR5GCW12.0-CC
MPR5GCW12.0-CC
Περιγραφή: IND METAL PNL 5MM GN WTR CLR 12"
Κατεβάστε:
RFQ
MPR5HC
MPR5HC
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 625NM 40MCD RED
Κατεβάστε: MPR5HC.pdf
MPR5GCW12.0
MPR5GCW12.0
Κατεβάστε: MPR5GCW12.0.pdf
MPR5HD
MPR5HD
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 625NM 25MCD RED
Κατεβάστε: MPR5HD.pdf
MPR5GD12V
MPR5GD12V
Περιγραφή: IND METAL PNL 5MM GRN DIFF 12VDC
Κατεβάστε: MPR5GD12V.pdf
MPR5GC
MPR5GC
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
Κατεβάστε: MPR5GC.pdf
MPR5GDW6.0
MPR5GDW6.0
Περιγραφή: LED ASSY PNL 5MM GRN DIFF 6"
Κατεβάστε: MPR5GDW6.0.pdf
MPR5GT
MPR5GT
Κατεβάστε: MPR5GT.pdf
MPR5HCW12.0
MPR5HCW12.0
Περιγραφή: LED PANEL INDICATOR RED 2V
Κατεβάστε: MPR5HCW12.0.pdf
MPR5GTW12.0
MPR5GTW12.0
Κατεβάστε: MPR5GTW12.0.pdf
MPR5GDL
MPR5GDL
Περιγραφή: IND METAL PNL 5MM GRN DIFF
Κατεβάστε: MPR5GDL.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών