MPR5GCW12.0-CC
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IND METAL PNL 5MM GN WTR CLR 12"
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPR5GCW12.0-CC Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή IND METAL PNL 5MM GN WTR CLR 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33126 pcs Φύλλο δεδομένων
Μήκος κύματος - Peak - Τάση -
Οπτική γωνία - Τύπος -
Στυλ λήξης - Σειρά -
Ακροαματικότητα - Σχήμα κοπής πλαισίου -
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού - Στυλ φακό / Μέγεθος -
φακός χρώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας - Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Panel Indicator
Ρεύμα -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MPR5BWTW12.0
MPR5BWTW12.0
Περιγραφή: PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Σε απόθεμα: 30112 pcs
Κατεβάστε: MPR5BWTW12.0.pdf
RFQ
MPR5GDL
MPR5GDL
Περιγραφή: IND METAL PNL 5MM GRN DIFF
Κατεβάστε: MPR5GDL.pdf
RFQ
MPR5GC
MPR5GC
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
Κατεβάστε: MPR5GC.pdf
MPR5GD
MPR5GD
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 568NM 25MCD GRN
Κατεβάστε: MPR5GD.pdf
MPR5GCW12.0
MPR5GCW12.0
Περιγραφή: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Κατεβάστε: MPR5GCW12.0.pdf
MPR5BWT
MPR5BWT
Περιγραφή: PNL MNT W/ WIRE 430NM 30MCD BLUE
Κατεβάστε: MPR5BWT.pdf
MPR5GD12V
MPR5GD12V
Περιγραφή: IND METAL PNL 5MM GRN DIFF 12VDC