MPR5GTW12.0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Φύλλα δεδομένων: MPR5GTW12.0.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPR5GTW12.0
Αριθμός εξαρτήματος MPR5GTW12.0 Κατασκευαστής Bivar, Inc.
Περιγραφή LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41949 pcs Φύλλο δεδομένων MPR5GTW12.0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 568nm Τάση 2.1V
Οπτική γωνία 35° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 12" (304.80mm) Σειρά MPR5
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.32" (8.13mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 40mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
φακός χρώμα Green Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Green Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Green Clear 35° 2.1V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Ρεύμα 30mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MPR5HDL
MPR5HDL
Περιγραφή: IND METAL PNL 5MM HER DIFF