SPK4-0.006-00-54
BergquistBergquist
SPK4-0.006-00-54 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 19.05MMX12.7MM GRAY
Φύλλα δεδομένων: 1.SPK4-0.006-00-54.pdf2.SPK4-0.006-00-54.pdf3.SPK4-0.006-00-54.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPK4-0.006-00-54 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση TO-220 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0060" (0.152mm) θερμική αντίσταση 0.48°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 0.9 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Sil-Pad® K-4 Περίγραμμα 19.05mm x 12.70mm
Αλλα ονόματα BER219
BG426707
K4-54
SPK400060054
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Gray 19.05mm x 12.70mm Rectangular