SPK10-0.006-AC-1212
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 304.8MMX304.8MM W/ADH
Φύλλα δεδομένων: 1.SPK10-0.006-AC-1212.pdf2.SPK10-0.006-AC-1212.pdf3.SPK10-0.006-AC-1212.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPK10-0.006-AC-1212 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση - Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0060" (0.152mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 1.3 W/m-K Σχήμα Square
Σειρά Sil-Pad® K-10 Περίγραμμα 304.80mm x 304.80mm
Αλλα ονόματα Q5456299 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Beige 304.80mm x 304.80mm Square Adhesive - One Side Χρώμα Beige