SPK10-0.006-AC-11.512
BergquistBergquist
SPK10-0.006-AC-11.512 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 304.8MMX292.1MM W/ADH
Φύλλα δεδομένων: SPK10-0.006-AC-11.512.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPK10-0.006-AC-11.512 Κατασκευαστής Bergquist
Διαθέσιμη ποσότητα 1871 pcs Φύλλο δεδομένων SPK10-0.006-AC-11.512.pdf
Χρήση - Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0060" (0.152mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 1.3 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Sil-Pad® K-10 Περίγραμμα 304.80mm x 292.10mm
Αλλα ονόματα BER375
BG426634
SPK10-0.006-AC-11.512-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Beige 304.80mm x 292.10mm Rectangular Adhesive - One Side