SP400-0.007-AC-1212
BergquistBergquist
Bergquist
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 304.8MMX304.8MM W/ADH
Φύλλα δεδομένων: 1.SP400-0.007-AC-1212.pdf2.SP400-0.007-AC-1212.pdf3.SP400-0.007-AC-1212.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP400-0.007-AC-1212 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση - Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0070" (0.178mm) θερμική αντίσταση 1.13°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 0.9 W/m-K Σχήμα Square
Σειρά Sil-Pad® 400 Περίγραμμα 304.80mm x 304.80mm
Αλλα ονόματα BER383
Q3949694
SP400-0.007-AC-1212-NA
SP400-0.007-AC-1212-NA-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Gray 304.80mm x 304.80mm Square Adhesive - One Side