SP400-0.007-00-51
BergquistBergquist
SP400-0.007-00-51 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 17.45MMX14.27MM GRAY
Φύλλα δεδομένων: 1.SP400-0.007-00-51.pdf2.SP400-0.007-00-51.pdf3.SP400-0.007-00-51.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP400-0.007-00-51 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση TO-220 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0070" (0.178mm) θερμική αντίσταση 1.13°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 0.9 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Sil-Pad® 400 Περίγραμμα 17.45mm x 14.27mm