SP400-0.007-00-104
BergquistBergquist
SP400-0.007-00-104 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 25.4MMX19.05MM GRAY
Φύλλα δεδομένων: 1.SP400-0.007-00-104.pdf2.SP400-0.007-00-104.pdf3.SP400-0.007-00-104.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP400-0.007-00-104 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση TO-218, TO-220, TO-247 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0070" (0.178mm) θερμική αντίσταση 1.13°C/W
Θερμική αγωγιμότητα 0.9 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Sil-Pad® 400 Περίγραμμα 25.40mm x 19.05mm
Αλλα ονόματα 3223-07FR-104
BER204
BG426704
SP400000700104
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Gray 25.40mm x 19.05mm Rectangular
Χρώμα Gray Τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας, Carrier Fiberglass
Συγκολλητικός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SP4-SS
SP4-SS
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RELAY SOCKET 16 POS PANEL MOUNT