SP2000-0.015-00-24
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 43.18MMX30.15MM WHITE
Φύλλα δεδομένων: 1.SP2000-0.015-00-24.pdf2.SP2000-0.015-00-24.pdf3.SP2000-0.015-00-24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP2000-0.015-00-24 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση TO-220 Τύπος Insulator Pad, Sheet
Πάχος 0.0150" (0.381mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 3.5 W/m-K Σχήμα Rhombus
Σειρά Sil-Pad® 2000 Περίγραμμα 43.18mm x 30.15mm
Αλλα ονόματα 2015-24
Q1191577
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Elastomer Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad White 43.18mm x 30.15mm Rhombus