SP2000-0.015-AC-1212
BergquistBergquist
Bergquist
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SIL-PAD 2000 12X12 SHEET .015"TH
Φύλλα δεδομένων: SP2000-0.015-AC-1212.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 541 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 541 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP2000-0.015-AC-1212 Κατασκευαστής Bergquist
Διαθέσιμη ποσότητα 541 pcs Φύλλο δεδομένων SP2000-0.015-AC-1212.pdf
Χρήση TO-220 Τύπος Insulator Pad, Sheet
Πάχος 0.0150" (0.381mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 3.5 W/m-K Σχήμα Square
Σειρά Sil-Pad® 2000 Περίγραμμα 304.80mm x 304.80mm