SP2000-0.010-AC-1212
BergquistBergquist
Bergquist
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 304.8MMX304.8MM W/ADH
Φύλλα δεδομένων: 1.SP2000-0.010-AC-1212.pdf2.SP2000-0.010-AC-1212.pdf3.SP2000-0.010-AC-1212.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 591 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 591 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SP2000-0.010-AC-1212 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση TO-220 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0100" (0.254mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 3.5 W/m-K Σχήμα Square
Σειρά Sil-Pad® 2000 Περίγραμμα 304.80mm x 304.80mm